Przyjdź na pierwszy trening do naszego studia Fit Happens w Krakowie 65% taniej!​

5 powodów dla których powinnaś
zacząć trenować siłowo już teraz!

1. Zrzucisz zbędne kilogramy i osiągniesz wymarzoną sylwetkę

 

Dzięki regularnemu treningowi, z treningu na trening zaczniesz zauważać zmiany swojej sylwetki. Tkanka tłuszczowa zacznie się palić, a metabolizm zacznie się poprawiać. W połączeniu z odpowiednią dietą będziesz w stanie osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę!


Wiem, jak ciężko jest zacząć, jednak po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń zaczniesz wytwarzać nawyk, który sprawi, że pozytywnie uzależnisz się od pracy nad swoim ciałem.


Jeśli bardzo chcesz osiągnąć swoje cele sylwetkowe, jednak nie możesz zachować regularności, zalecam rozpoczęcie treningu pod okiem profesjonalisty, dzięki któremu osiągniesz swoją wymarzoną sylwetkę o wiele prościej i szybciej, a dodatkowo będziesz dodatkowo motywowany.

 

 

2. Zniwelujesz ból kręgosłupa i poprawisz swoją postawę

 

Dzięki treningowi pobudzisz do pracy swoje mięśnie głębokie, które są dosłownie odpowiedzialne za podtrzymywanie Twojego kręgosłupa. Kiedy ćwiczysz, wzmacniasz je, co niesamowicie wpływa na prawidłową postawę.


W dzisiejszych czasach siedzimy zdecydowanie za dużo… niestety, ale nic nie zabija nas tak jak tryb siedzący, dlatego rozpoczynając trening, przedłużasz swoje życie o lata, o czym jeszcze będzie mowa.


Wiele osób uważa ból kręgosłupa, za nieodłączną część swojego życia, a myślenie w ten sposób jest ogromnym błędem i pokazuje, że dla wielu osób ból kręgosłupa to coś kompletnie normalnego.


Jest to bardzo zgubne i prowadzi do wielu nieprzyjemnych schorzeń. Im wcześniej zaczniesz trenować, tym zdrowszy będziesz w przyszłości. Regularny trening pomaga rozwiązać większość problemów ze zdrowiem na starość i jest to wręcz gwarantowane.


Co najlepsze, nasi klienci pozbywają się bólu już po kilku treningach, a więc wcale nie potrzeba długich miesięcy treningu, aby całkowicie pozbyć się problemów związanych z kręgosłupem!


Zacznij trenować już teraz, podziękujesz sobie i nam, kiedy oszczędzisz olbrzymią ilość pieniędzy na lekarzach i lekach w przyszłości…

 

3. Zahamujesz procesy starzenia się


Jak trening wpływa na tempo naszego starzenia się? Regularny trening pozwala zahamować utratę gęstości kości oraz masy mięśni. O wiele dłużej będziesz mógł cieszyć się pełną funkcjonalnością oraz niezależnością, a do tego unikniesz wielu chorób serca, ryzyka złamań i urazów.

 

 

4. Trening to najskuteczniejszy antydepresant, jaki istnieje

 

Jeśli miałbym wybrać najważniejszy powód, byłby to właśnie ten podpunkt. Nasi klienci najczęściej są zszokowani, jak bardzo ich poziom energii oraz samopoczucie poprawiło się po rozpoczęciu trenowania.

 

Negatywne myśli, brak motywacji, niska pewność, stres, bezsenność i poczucie niepokoju – dzięki regularnemu treningowi można całkowicie się tego pozbyć, a zdecydowanie warto, ponieważ wpływa to na dosłownie KAŻDY aspekt naszego życia.

Nasze samopoczucie przekłada się na to, ile osiągamy, jak wyglądają nasze relacje z innymi ludźmi oraz jak czujemy się sami ze sobą.


Podczas ruchu mózg wytwarza endorfiny przez które czujemy się tak świetnie.

Trening jest moim zdaniem obowiązkowy, szczególnie dla osób, których praca jest stresująca i wymagająca. Jeśli czujesz, że masz mało energii i samopoczucie, które nie do końca Ci odpowiada pójdź na trening – zobaczysz oszałamiającą różnicę już po pierwszych zajęciach!

 

5.Trening siłowy to wspaniała baza i uzupełnienie wszystkich pozostałych sportów!

 

Niezależnie od tego, czy biegasz, jeździsz na rowerze, grasz w siatkówkę czy grasz w szachy, powinieneś regularnie podnosić ciężary. Regularne dźwiganie (we właściwy sposób) buduje szeroko pojętą stabilność całego ciała, a każdy, kto trenuje jakikolwiek sport, zgodzi sie ze stwierdzeniem, że stabilne i silne ciało pomaga w osiąganiu lepszych wyników. Dlatego mając to na uwadze polecamy regularne sesje martwych ciągów, przysiadów, wyciskania żołnierskiego oraz ciężkiego wiosłowania KAŻDEMU kto chce zadbać o wyniki w swoich dyscyplinach sportowych oraz każdemu komu zależy na zdrowym ciele. Doświadczony trener pomoże dostosować właśnie ilość treningów i rodzaj ćwiczeń pod daną dziedzinę sportu tak aby zminimalizować wysiłek, a zmaksymalizować wyniki.

Przyjdź na pierwszy trening do naszego studia Fit Happens w Krakowie 65% taniej!

Przyjdź na pierwszy trening do naszego studia Fit Happens w Krakowie 65% taniej!

Chcesz osiągnąć wymarzone zdrowie oraz sylwetkę w jak najszybszy sposób bez popełniania błędów?

Przyjdź do naszego studia FitHappens w Krakowie na pierwszy trening w promocyjnej cenie 50zł (regularna cena 140zł) i rozpocznij pracę nad swoim wymarzonym zdrowiem i sylwetką pod okiem profesjonalistów. Przekonaj się, że zalety treningu o których pisaliśmy w tym artykule są prawdziwe oraz jak dużo dobrego wprowadzą do Twojego życia.


Kliknij poniższy przycisk, wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej w celu umówienia naszego wspólnego treningu. Do zobaczenia!

PROMOCJA DLA MIESZKAŃCÓW KRAKOWA

Pierwszy trening personalny w Fit Happens za jedyne 50zł (oszczędzasz 90zł)

Wypełnij poniższy formularz, abyśmy wiedzieli kto rezerwuje trening.

ZAPISY TRWAJĄ DO 29 lutego